Navigovať do servisuBratislava, Komárňanská 83Telefón0800 121 231 E-mailservis@rodexcar.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8.00 - 17.00 h.

Požičovňa vozidiel

Kontaktujte nás

Rodex Car Mobility Program

Spoločnosť Rodex Car poskytuje svojim klientom komplexné služby. Cieľom spoločnosti je stále rozširovať pole pôsobenia a ponuku služieb, a preto prichádzame na trh s produktom Rodex Car Mobility Program. Ide o rozšírenie už známej služby zapožičiavania náhradných vozidiel servisu. Teraz Vám ponúkame krátkodobý / dlhodobý prenájom vozidiel značky Volkswagen,Škoda,Seat a Audi nelimitované kilometre, možnosť zapožičať si doplnkové príslušenstvo(snehové reťaze,strešný box) a to všetko aj v prípade, že nemáte auto v servise.

Rodex Car Mobility Program je tu pre tých, ktorí potrebujú byť neustále v pohybe a premiestňovať sa z miesta na miesto v pohodlnom, ale hlavne bezpečnom aute.

Rodex Car Mobility Program - to je:

» komfort a bezpečnosť
» luxusné výbavy
» bezkonkurenčné ceny
» výhody - zákazníci servisu
» jednoduché zmluvy
» jasné pravidlá
» individuálny prístup
» komplexné služby

V prípade záujmu nás kontaktujte na 02/ 5363 6944.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.